« Wróć do Wydarzeń

Koncert: Vienna Tango Quintet & Paula Barembuem

Początek:
13.08.2017 18:00
Koniec:
13.08.2017 20:00
Koszt:
35 / 25 zł
Organizator:
Fundacja Bente Kahan
Telefon:
071 782 81 23
Email:
bilety@fbk.org.pl
Miejsce:
Synagoga Pod Białym Bocianem
Adres:
Mapa Google
ul. Włodkowica 5a, Wrocław, Polska

Koncert Vienna Tango Quintet & Paula Barembuem – Koncertowe Lato w Synagodze Pod Białym Bocianem

Bilety na koncert: 35/25zł. Rezerwacje: bilety@fbk.org.pl / tel. (sms): 692 804 540. Dostępne w salonach EMPiK, na stronie ticketpro.pl oraz na godzinę przed koncertem w synagodze.

Vienna Tango Quintet to zespół złożony z klasycznie wykształconych muzyków (Ronen Nissan – dyrektor muzyczny i gitara, Alfred Ovalles – pianino, Milos Abramovic – bandoneon, Daniel Arias Holguin – skrzypce, Angelica Martinez – bas), których wspólną pasją jest argentyńskie tango. 

Razem z Paulą Barembuem, wokalistką z Buenos Aires, prezentują współczesne wersje klasycznych tang. Specjalnością grupy są tanga oryginalnie pisane w jidysz, będące porywającym połączeniem żydowskiej i argentyńskiej tradycji muzycznej. 
Zespół koncertuje nie tylko na tak prestiżowych, wiedeńskich scenach, jak “Porgy and Bess” Jazz Club czy Teatr Ludowy, ale też podróżuje poza granice Austrii – do Turcji, Szwecji i Hiszpanii. 

Występ w Synagodze pod Białym Bocianem we Wrocławiu będzie pierwszym koncertem zespołu w Polsce.

Koncert organizowany w ramach Centrum Kultury i Edukacji Żydowskiej w Synagodze Pod Białym Bocianem. Projekt dofinansowany ze środków Gminy Wrocław (www.wroclaw.pl). Oficjalny sponsor: BNY Mellon (Poland) SP. z o. o.

iCal Import + Google Calendar