fbpx
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

Koncert: Högni + Tęskno / 20.11 / Wrocław

20 listopada, 2018 | 19:30 - 21:30

Wyjątkowa polsko-islandzką trasa! W listopadzie na pięciu koncertach wystąpią Högni oraz Tęskno! Islandzkiemu artyście (znanemu m.in. z GusGus i Hjaltalín) towarzyszyć będzie na scenie kwartet smyczkowy. Tęskno promować będą swój debiutancki album, którego premiera zapowiedziana jest na jesień!

Högni – wokalista legendarnej islandzkiej grupy GusGus zadebiutował w 2017 roku pięknym, solowym krążkiem „Two Trains” w barwach wytwórni Erased Tapes. W swoim rodzinnym kraju stawiany jest obok taki artystów jak Sigur Sigur Rós, GusGus czy Björk. Ma na koncie podwójne „Icelandic Music Awards”, czyli islandzki odpowiednik „Grammy” jako „najlepszy debiutant” i „najlepszy twórca piosenek”. Solowo oraz z zespołami GusGus i Hjaltalin kilkukrotnie występował w Polsce, wyprzedając koncerty w największych miastach Polski.

Högni KEXP session

Högni + GusGus

Högni + Kiasmos
https://youtu.be/RvrPiDYjbWs

Tęskno – projekt wokalistki Joanny Longić i pianistki Hani Rani. Składa się na niego zbiór piosenek z autorskimi tekstami w języku polskim i muzyką, która stara się wymknąć podziałowi na znane gatunki i style, łącząc brzmienia akustyczne z nowoczesnymi. Okrzyknięty jednym z najbardziej obiecujących projektów 2018 roku, zespół po zaledwie roku istnienia ma na koncie występy m.in. na Open’erze, Slot Art Festivalu czy Transatlantyku oraz wyprzedane koncerty klubowe. Na jesień br. planowana jest premiera debiutanckiego albumu Tęskno, na którego nagranie, dzięki fanom, zespół zebrał ponad dwadzieścia tysięcy złotych.

„Układ Sił“ live session

Tęskno – Razem ft. Duit
https://youtu.be/VtsEgRHXDqs

20.11.18 godz 19.30 Synagoga Pod Białym Bocianem, ul. Włodkowica 5
City Sounds
HÖGNI x Tęskno
bilety: 70 zł – I miejsca, 50 zł – II miejsca

Bilety dostępne w sieci salonów Empik, Saturn i MediaMarkt w całej Polsce
oraz w serwisach: www.wrockfest.pl/bilety-online/, www.biletin.pl, www.biletyna.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.kupbilecik.pl
rezerwacje: bilety@o2.pl

Uwaga, kupuj bilety wyłącznie w autoryzowanych punktach!
Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe, systemy odsprzedaży biletów itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

Szczegóły

Data:
20 listopada, 2018
Czas:
19:30 - 21:30

Miejsce

Synagoga Pod Białym Bocianem
ul. Włodkowica 5a
Wrocław, dolnośląskie Polska
+ Google Map
Zwiększ czytelność