Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Keyon Harrold w Synagodze pod Białym Bocianem – koncert

4 Październik, 2018 | 20:00 - 21:30

Keyon Harrold zagra 4 października w Synagodze pod Białym Bocianem. Wystąpi z nim raper Pharoahe Monch oraz współtwórca nowej płyty Sylwester Ostrowski.

Jeden z najbardziej cenionych amerykańskich trębaczy wraca do Polski na jesienną trasę koncertową promującą jego najnowszy album. Płyta „When You Are Here” ukaże się pod koniec września nakładem Wydawnictwa Agora. To wspólny projekt Keyona Harrolda, polskiego saksofonisty Sylwestra Ostrowskiego i dowodzonego przez nich zespołu Culture Revolution. Na koncertach wystąpią z nimi goście, w tym legenda amerykańskiego rapu Pharoahe Monch.

„When You Are Here” to projekt iście światowy, którego celem jest tworzenie muzyki ponad wszelkimi granicami. Zespół pod przywództwem Harrolda i Ostrowskiego łączy na płycie w mistrzowski i wyszukany sposób jazz, hip hop, nowoczesny R’n’B. Wśród gości na płycie usłyszymy uznanego amerykańskiego rapera Pharoahe Moncha, Jermaine Holmesa (znanego ze współpracy z D’Angelo), oraz silną reprezentację polską: Paulinę Przybysz, Abela i Agę Czyż. Płytę będzie promować singiel „Lyrics”, z gościnnym udziałem Pharoahe Moncha i Pauliny Przybysz, którego premiera już wkrótce.

Keyon Harrold jest zdobywcą dwóch nagród Grammy a jego kariera jest godna iście hollywoodzkiego scenariusza. Współpracował z tuzami współczesnej muzyki, jak Jay-Z, Beyonce, Maxwell, Common, Gregory Porter, Mac Miller czy D’Angelo. Jesienią 2017 roku ukazał się jego album „The Mugican”, z którym kilkukrotnie odwiedził Polskę, grając dla wyprzedanych sal.

Sylwester Ostrowski jest zaś rzadkim przypadkiem w polskim świecie artystycznym. Z sukcesami łączy rolę muzyka – saksofonisty jazzowego z animacją kultury, w tym tworzeniem festiwalu Szczecin Jazz. Nagrał płytę z gwiazdą jazzowej wokalistyki Deborah Brown i koncertował u boku takich tuzów gatunku jak Bobby Watson, Wynton Marsalis i Keyon Harrolda.

Bilety w cenie 49 zł (przedsprzedaż) i 60 zł (w dniu koncertu).

Partnerem płyty i trasy są Szczecińska Agencja Artystyczna i festiwal Szczecin Jazz.

Szczegóły

Data:
4 Październik, 2018
Czas:
20:00 - 21:30

Miejsce

Synagoga Pod Białym Bocianem
ul. Włodkowica 5a
Wrocław, dolnośląskie Polska

Organizator

Co jest grane 24
Zwiększ czytelność