Ładowanie Wydarzenia

« All Wydarzenia

  • To event minęło.

Koncert: Vienna Tango Quintet & Paula Barembuem

13 Sierpień, 2017 | 18:00 - 20:00

PLN25 – PLN35

Koncert Vienna Tango Quintet & Paula Barembuem – Koncertowe Lato w Synagodze Pod Białym BocianemBilety na koncert: 35/25zł. Rezerwacje: bilety@fbk.org.pl / tel. (sms): 692 804 540. Dostępne w salonach EMPiK, na stronie ticketpro.pl oraz na godzinę przed koncertem w synagodze.Vienna Tango Quintet to zespół złożony z klasycznie wykształconych muzyków (Ronen Nissan – dyrektor muzyczny i gitara, Alfred Ovalles – pianino, Milos Abramovic – bandoneon, Daniel Arias Holguin – skrzypce, Angelica Martinez – bas), których wspólną pasją jest argentyńskie tango.Razem z Paulą Barembuem, wokalistką z Buenos Aires, prezentują współczesne wersje klasycznych tang. Specjalnością grupy są tanga oryginalnie pisane w jidysz, będące porywającym połączeniem żydowskiej i argentyńskiej tradycji muzycznej.
Zespół koncertuje nie tylko na tak prestiżowych, wiedeńskich scenach, jak “Porgy and Bess” Jazz Club czy Teatr Ludowy, ale też podróżuje poza granice Austrii – do Turcji, Szwecji i Hiszpanii. 
Występ w Synagodze pod Białym Bocianem we Wrocławiu będzie pierwszym koncertem zespołu w Polsce.Koncert organizowany w ramach Centrum Kultury i Edukacji Żydowskiej w Synagodze Pod Białym Bocianem. Projekt dofinansowany ze środków Gminy Wrocław (www.wroclaw.pl). Oficjalny sponsor: BNY Mellon (Poland) SP. z o. o.

Szczegóły

Data:
13 Sierpień, 2017
Czas:
18:00 - 20:00
Koszt:
PLN25 – PLN35
Wydarzenie Tagi:
, , ,

Organizator

Fundacja Bente Kahan

Miejsce

Synagoga Pod Białym Bocianem
ul. Włodkowica 5a
Wrocław, dolnośląskie Polska
+ Google Map
Zwiększ czytelność