Kategoria: Koncerty

Tages der Europäischen Sprachen

  1. Startseite
  2. Koncerty
  3. Tages der Europäischen Sprachen
Udostępnij ten wpis:

Im Rahmen des diesjährigen Tages der Europäischen Sprachen laden wir Sie zu zwei Konzerten in der Synagoge zum Weißen Storch ein.

23. September 2019, 19 Uhr: mehrsprachiges Konzert des Ostinato Kammerchors und ein mehrsprachiger Gesangsworkshop

Dirigentin: Liliana Jędrzejczak
Klavier: Anita Tashkinova

Freier Eintritt

26. September 2019, 10 Uhr: ein Konzert von Kindern und Jugendlichen aus Niederschlesien und Breslauer Schulen unter dem Motto „mehrsprachiges Europa“

Feier Eintritt

Das vollständige Programm können Sie auf unserer Webseite einsehen

 

Nasze Tweety

Już 14 raz Lato w Synagodze Pod Białym Bocianem. W tym roku wyjątkowe! Po raz pierwszy Festiwal będzie online - w trosce o bezpieczeństwo. Mimo że na odległość, poznamy nie tylko muzykę i inspiracje artystów z całego świata, ale również ich osobiste historie. Już dziś o 18:00!

#tegoDnia W czwartek, 4 lipca 1946 r. tłum mieszkańców Kielc, przy udziale milicjantów i żołnierzy, dokonał masakry ocalałych z Holocaustu Żydów, mieszkających w budynku przy ulicy Planty 7/9. Iskrą była plotka o mordzie rytualnym chrześcijańskich dzieci. https://polin.pl/pl/rocznica-pogromu-zydow-w-kielcach

Oglądaliście już Unorthodox i One of Us? Jesteście ciekawi jak wygląda życie społeczności chasydzkich nie tylko w serialach? Dzięki literaturze byłych chasydów, dr Tworek opowie Nam o ich życiu i relacjach z nie-chasydzkim światem.
Zapraszamy na spotkanie już 29ego czerwca!

Pokaż więcej Tweetów
Menü
Accessibility