Kategoria: Concerts, Projects

Summer in The White Stork Synagogue: Krzyżowa Music! [26.08]

  1. Home
  2. Projects
  3. Concerts
  4. Summer in The White Stork Synagogue: Krzyżowa Music! [26.08]
Udostępnij ten wpis:

The Bente Kahan Foundation invites you to:Summer Concerts in The White Stork Synagogue
Włodkowica 5a, WrocławTheme: Storytelling26.08 – Krzyżowa Music (International) – world-renowned musicians and promising young talents will present classical piecesTickets: 35/25 pln. Available via: www.ticketmaster.pl, in all EMPiK stores and an hour before the concert. Contact: bilety@fbk.org.pl / phone: 692 804 540.The project is co-sponsored by the City of Wrocław (www.wroclaw.pl) Official sponsor: BNY Mellon (Poland) Sp. o. o.

 

Nasze Tweety

Nasza nowa publikacja już wkrótce pojawi się w wybranych bibliotekach we Wrocławiu (lista na naszym Facebooku) i na Dln. Śląsku!
Wydanie było możliwe dzięki dofinansowaniu przez Gminę Wrocław.

18 grudnia to Międzynarodowy Dzień Migrantów i Migrantek. To jednocześnie kolejna zima, którą wiele mężczyzn, kobiet i dzieci spędza w lesie pośród mokrych gałęzi, w mroku, często na boso i z nadzieją, że przeżyją kolejną noc.

List w sprawie dbałości o wielokulturowe dziedzictwo Wrocławia, rozwoju badań nad historią i kulturą Żydów na Dolnym Śląsku został dziś podpisany przez Prezydenta Wrocławia, rektorów Uniwersytetu Wroc i Politechniki Wroc oraz Bente Kahan. Przed nami dużo pracy!

Pokaż więcej Tweetów
Menu
Accessibility