Kategoria: Concerts, Projects

Summer in The White Stork Synagogue: Krzyżowa Music! [26.08]

  1. Home
  2. Projects
  3. Concerts
  4. Summer in The White Stork Synagogue: Krzyżowa Music! [26.08]
Udostępnij ten wpis:

The Bente Kahan Foundation invites you to:Summer Concerts in The White Stork Synagogue
Włodkowica 5a, WrocławTheme: Storytelling26.08 – Krzyżowa Music (International) – world-renowned musicians and promising young talents will present classical piecesTickets: 35/25 pln. Available via: www.ticketmaster.pl, in all EMPiK stores and an hour before the concert. Contact: bilety@fbk.org.pl / phone: 692 804 540.The project is co-sponsored by the City of Wrocław (www.wroclaw.pl) Official sponsor: BNY Mellon (Poland) Sp. o. o.

 

Nasze Tweety

Już 14 raz Lato w Synagodze Pod Białym Bocianem. W tym roku wyjątkowe! Po raz pierwszy Festiwal będzie online - w trosce o bezpieczeństwo. Mimo że na odległość, poznamy nie tylko muzykę i inspiracje artystów z całego świata, ale również ich osobiste historie. Już dziś o 18:00!

#tegoDnia W czwartek, 4 lipca 1946 r. tłum mieszkańców Kielc, przy udziale milicjantów i żołnierzy, dokonał masakry ocalałych z Holocaustu Żydów, mieszkających w budynku przy ulicy Planty 7/9. Iskrą była plotka o mordzie rytualnym chrześcijańskich dzieci. https://polin.pl/pl/rocznica-pogromu-zydow-w-kielcach

Oglądaliście już Unorthodox i One of Us? Jesteście ciekawi jak wygląda życie społeczności chasydzkich nie tylko w serialach? Dzięki literaturze byłych chasydów, dr Tworek opowie Nam o ich życiu i relacjach z nie-chasydzkim światem.
Zapraszamy na spotkanie już 29ego czerwca!

Pokaż więcej Tweetów
Accessibility