Udostępnij tę stronę:

Szanowni Państwo,

w związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną informujemy, że Centrum Kultury i Edukacji Żydowskiej w Synagodze Pod Białym Bocianem będzie nieczynne do odwołania. W sprawach dotyczących Centrum i organizowanych przez nas wydarzeń prosimy o kontakt mailowy.

Mamy nadzieję, że niedługo znów spotkamy się w synagodze!

 

GODZINY OTWARCIA SYNAGOGI POD BIAŁYM BOCIANEM:

Poniedziałek – Czwartek: 10:00 – 17:00

Piątek, Niedziela: 10:00 – 16:00

Sobota: nieczynne

Mykwa (łaźnia rytualna) oraz piwnice synagogi otwarte są dla zwiedzających w poniedziałki, piątki i niedziele w godz. 10:00 – 16:00

Między grudniem a kwietniem, w piątki synagoga jest czynna w godzinach 10:00 – 15:00

Wstęp na wystawy jest bezpłatny.

W trakcie świąt żydowskich oraz prób i wydarzeń artystycznych Synagoga zamknięta jest dla zwiedzających. Aby sprawdzić, kiedy w synagodze odbywają się wydarzenia, prosimy odwiedzić Kalendarz Wydarzeń.

W trosce o przybywające do nas liczne zorganizowane grupy, prosimy o wcześniejsze dokonywanie rezerwacji i ustalenie terminu zwiedzania w Centrum Informacji Żydowskiej (tel. +48 511 468 581, email: cizwroclaw@gmail.com).

 

DOJAZD:

Wejście do synagogi znajduje się na dziedzińcu. Na dziedziniec można wejść od strony ul. św. Antoniego lub od ul. Włodkowica. Najbliższy przystanek tramwajowy to Narodowe Forum Muzyki, dalej znajdują się przystanki: Rynek, plac Jana Pawła II oraz Dworzec Świebodzki. Przy ulicy Włodkowica znajduje się płatny parking samochodowy.

Menu
Accessibility