Kategoria: Bez kategorii

Exhibition: State of deception: The power of Nazi propaganda

  1. Home
  2. Bez kategorii
  3. Exhibition: State of deception: The power of Nazi propaganda
Udostępnij ten wpis:

Since Sunday, September 1st, visitors of the White Stork Synagogue are welcome to come down to the basement below the synagogue and see the exhibition State of deception: The power of Nazi propagand, available for viewing courtesy of the United States Holocaust Memorial Museum in Washington.

The exhibition is presented by the Bente Kahan Foundation as part of the project “Teaching about Holocaust for a better future (counteracting xenophobia and exclusion)”, financed by the City of Wrocław.

We cordially invite you to visit!

 

Nasze Tweety

Nasza nowa publikacja już wkrótce pojawi się w wybranych bibliotekach we Wrocławiu (lista na naszym Facebooku) i na Dln. Śląsku!
Wydanie było możliwe dzięki dofinansowaniu przez Gminę Wrocław.

18 grudnia to Międzynarodowy Dzień Migrantów i Migrantek. To jednocześnie kolejna zima, którą wiele mężczyzn, kobiet i dzieci spędza w lesie pośród mokrych gałęzi, w mroku, często na boso i z nadzieją, że przeżyją kolejną noc.

List w sprawie dbałości o wielokulturowe dziedzictwo Wrocławia, rozwoju badań nad historią i kulturą Żydów na Dolnym Śląsku został dziś podpisany przez Prezydenta Wrocławia, rektorów Uniwersytetu Wroc i Politechniki Wroc oraz Bente Kahan. Przed nami dużo pracy!

Pokaż więcej Tweetów
Menu
Accessibility