Kategoria: Koncerty

Jacek Ostaszewski – koncert w mykwie

  1. Strona główna
  2. Koncerty
  3. Jacek Ostaszewski – koncert w mykwie
Udostępnij ten wpis:

Jacek Ostaszewski, lider zespołu Osjan specjalnie dla wrocławskiej publiczności w kameralnej przestrzeni łaźni rytualnej przy Synagodze Pod Białym Bocianem.

Jacek Ostaszewski – flety
Marek Piątek – gitary

Kompozytor, muzyk, lider grupy „Osjan”, wieloletni wykładowca Państwowej Wyższej Szkoły Teatralnej w Krakowie, autor rewolucyjnej metody edukacji muzycznej Droga Dźwięku, Droga Ciszy obejmującej nowatorskie podejście do pracy z rytmem i melodyką. Prowadzi warsztaty w kraju i za granicą (USA, Japonia, Portugalia). Stale współpracuje z Polskim Towarzystwem Eriksonowskim. Odznaczony przez Ministra Kultury i Sztuki srebrnym medalem Zasłużony dla kultury Gloria Artis (2005).

Projekt dofinansowany ze środków Miasta Wrocław (www.wroclaw.pl)

Mykwa Synagogi Pod Białym Bocianem
ul. Włodkowica 7, Wrocław
Bilety: 50 PLN, dostępne w salonach MediaMarkt, na stronie ticketmaster.pl oraz na godzinę przed koncertem w synagodze

Koncert poprzedzi wernisaż wystawy „Porządek i Zagłada” zorganizowanej przez Konsulaty Generalne Niemiec we Wrocławiu i Krakowie o godz. 17.00

Nasze Tweety

Brandenburgia z wizytą we Wrocławiu - także u nas. Fundacja Bente Kahan zaprezentowała swoją działalność i efekty odrestaurowania synagogi

https://www.facebook.com/781807418594678/posts/5185994334842609/?d=n

"Ze zdumieniem przyjąłem medialne doniesienia o umieszczeniu Centrum Żydowskiego w Oświęcimiu oraz @FundKarskiego (...) na liście podmiotów «wysoce szkodliwych» przez Małopolską Kurator Oświaty.(...)My wiemy i Wy wiecie, że robicie fantastyczne rzeczy".
👉http://polin.pl/pl/oswiadczenie-dyrektora-muzeum-polin-styczen2022

Pokaż więcej Tweetów
Menu
Accessibility